Praca

Dyrektor Instytutu Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur – Państwowego Instytutu Badawczego ogłasza konkursy, których celem jest wyłonienie kandydatów na stanowiska, o których mowa w załączonych poniżej dokumentach. Termin składania aplikacji mija 21.08.2018 r. o godzinie 16.00.

2 Informatyków SOF (System Obsługi Firm)

Analityk/Ewaluator w ramach przygotowania dokumentacji rozwiązania SOF (System Obsługi Firm)

Analityk w ramach przygotowania dokumentacji rozwiązania SOF (System Obsługi Firm)

Analityk w ramach przygotowania dokumentacji HLDD (High Level Design Document) rozwiązania BE-ST (Blockchain in Elektromobility – System of Transactions)

Doradca w ramach przygotowania dokumentacji HLDD (High Level Design Document) rozwiązania BE-ST (Blockchain in Elektromobility – System of Transactions)

Asystent/ka Dyrektora

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- kompleksowe prowadzenie Sekretariatu, w tym:

  • prowadzenie korespondencji Dyrekcji oraz prowadzenie rejestru korespondencji całego Instytutu zgodnie z wymogami administracyjnymi
  • rejestrowanie i przekazywanie poleceń Dyrekcji
  • prowadzenie terminarza spotkań Dyrekcji oraz organizacja i obsługa tych spotkań
  • operatywna, bieżąca i terminowa obsługa telekomunikacji Instytutu, dystrybucja poczty elektronicznej

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- biegła znajomość języka angielskiego  (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem)

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word

-  umiejętność planowania i  organizacji pracy

-  wysoka kultura osobista, sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

-  możliwość natychmiastowego podjęcia pracy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- przyjazną atmosferę  pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny)  należy składać  w terminie do dnia 14 sierpnia 2018 r. w siedzibie Instytutu Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur-Państwowego Instytutu Badawczego - Aleje  Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa, pok. 506a z dopiskiem „aplikacja  na stanowisko asystent/ka Dyrektora” w godzinach 8-00-14.00 bądź e-mailem na adres

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Osobą upoważnioną do kontaktu w ww. sprawie jest Pani Wiesława Mieszkowska tel. 22 628-55-85 wew. 515, 22 813-46-50 wew. 515.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zaproszenie do składania zgłoszeń na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Zarządzania Wiedzą Instytutu Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur – Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie